Hakkımızda

Kurumsal

 

Mavi Rota Paslanmaz Çelik Yat Aksesuarları İnş.San.Tic. ve Ltd.Şti., 2010 yılında, Gürcan GÜLEÇ önderliğinde, Marine, Mobilya ve Ev Aksesuarları sektöründe ticari faaliyetlerine başlamıştır. Üretime ve ihracata önem veren şirketimiz, başta Hollanda ve Almanya olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine üretimini gerçekleştirdiği ürünleri ihraç etmektedir. Kaliteli hammadde kullanımı, sağlam ve güvenilir işçiliği, size değer katacak özel tasarımları ve yüksek kalite standartlarında üretim politikası ile hizmet vermektedir. Üretimi gerçekleştirilen tüm ürünleri belirtilen termin sürelerinde, eksiksiz ve kusursuz bir şekilde teslimatı kalite politikamızın temelini oluşturmuştur.

Şirket prensiplerimiz arasında; İhracata yönelik öncelikli üretim, kusursuz müşteri memnuniyeti, kalite ve güvence önceliği, standartlara uyum ve sürekli gelişim ile kalite standartlarını yükseltme, üretimi güçlendirme yer almaktadır.
 
Misyonumuz

Kusursuz müşteri memnuniyeti, kalite ve güvence önceliği, standartlara uyum ve sürekli gelişim ile kalite standartlarını yükseltmektir.

Vizyonumuz

- En yüksek kaliteye ulaşmak,
- Takım çalışması ve paylaşımcı bir yönetime sahip olmak,
- Araştırmalarla modern hayata uyum sağlamak,
- Evrensel değerlere saygı duymak,
- Kuruluşa özgü çözümleri müşteriye sunmak
ETicaretport Sistemleriyle Hazırlanıp, Ajans Bulut tarafından tasarlanmıştır.
eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır